Pangad nõuavad vähemalt 8 nädalat avalduste https://laendle.info/inbank/ esitamiseks, et tõestada, et laenuvõtjal on lõpetamiseks piisavalt raha. Sealhulgas sissemakse ja arvete sulgemise jaoks oluline raha.

Konkreetne massimeedia väljaanne sisaldab väljasaatmist uurivaid väiteid üksikute aktsiate ja aktsiate kontseptsioonis Tarkus Vaadake valgust. Võtke meetmeid seoses 1995. aastaga. Allpool olevad avaldused põhinevad InBanki tänapäevastel tõekspidamistel ja spetsifikatsioonidel.

üks. Alandage hindu

Kodukrediidiga seotud kulud hinge sees mõõdetud ettemakse soovite, raha kulus, samuti krediidivõime. Palju rohkem inimesi edastab asjakohast määra, mis võrdleb enne inimese valimist täiendavate pankade antud tasusid. Valige hinnapakkumine või GST-d välja.

Liikmekriteeriumid, voodipesu lükatud, genereerimisprotsent ja kodulaenu alguskulud võivad erineda teenusest, kui teil on vaja toetust. Samuti saate vaadata iga abi tingimusi, et saaksite optimaalselt seadistada.

Naiselikel laenuvõtjatel on kalduvus kuhjata oma majapidamiskrediidile madalamaid hindu võrreldes meeslaenuvõtjatega, mis võivad kogu finantseerimise aja jooksul salvestada ideed kuni 25% soovidest. Selle põhjuseks on asjaolu, et enamik India finantsasutusi pakub teile naislaenuvõtjatega väiksemat soovivoogu ja seetõttu leitakse, et need on laenuvõtjate jaoks vähem ohtlikud.

Alternatiivne tegur, mis mõjutab kodumajapidamiste hinda, võib olla tagatisraha suurus. Tavaliselt saavad laenuvõtjad, kes soovivad suuremaid kulutusi, vähendada kulusid võrreldes laenuvõtjatega, kes ei maksa Michaelit. Pealegi, kui olete oma eluasemelaenu taotleja, võite saada minimaalse tasu, kuna teil on inimesega võrreldes raha üleküllus, et aidata teil võlgnevusi maksta.

paar. Lühike avansiline ametiaeg

Maksimaalne kodulaenu tähtaeg on kuni 20 või rohkem aega. Õige edumakse tähtaja valimine aitab säästa raha tulevikusoovi pealt. See aitab teil laenuandva ettevõtte all välja pakkuda sobivad EMI-d. Igasugune EMI voog, mille peate maksma, algab laenutehingu tähtajaga, liigub edasi ja algab panga kaudu saadud hind.

Mis tahes kapitali t parandada arveldusfraasi, mida vähendatakse uue EMI kulud. Finantseerimise kogutariif aga tõuseb, kuna maksate kindlasti suurenenud ajavajadust. Sel põhjusel, et teie hüpoteegi kiiruse määravad tegelikult head liikuvad hinnad. Seega langeb kurss panga ersuse repo voo ja ka muude punktide põhjal täielikult.

Saate teenida osa ettemakseid, et vähendada EMI pinget ja alustada tagasimaksete parandamist kiiremini. Kui te seda teete, võite lühiajaliselt ettemaksu täielikult ära maksta. See võib suurendada edasiliikumist soovi juhtpositsioonile ja algatada lühikese aja jooksul teie majandusvaba heakskiidu tõstmine.

Lisaks mõjutab maja tagasimaksete arv kindlasti seda, kui palju raha keegi soovib oma elus peale täiendavate rahaliste soovide. Kui olete noorem ja vanadusaastatest palju eemal, on kasulik valida kapitali t kodulaenutehingu tähtaeg, kui teil on vaja oma EMI arveid vähendada.

kolm. Muutuvad küsimisvõimalused

Mõned teised pangad avaldavad reguleeritavaid kodufinantseerimise laenumaksete valikuid vastavalt teie teema soovidele. Näiteks HDFC annab kujunduse nii, et saate maksta vaid vajamineva osa EMI-st, et saada mitu esialgset aastat. See tähendab, et uus EMI on alguses nõrgem ja alustab aeglaselt ning liigub järk-järgult edasi, enne kui hakkate rahastamise peamist valdkonda välja maksma. Siiski võib interjööriajastu EMI arhiivi väga lihtne hooldamine või pensionile jäämine muutuda keeruliseks.

SBI pakub uuendust, mida tuntakse Flexipay nime all, mis pakub teile paindlikkust valida moratooriumi kestus 36 kuud, et 70 nädala pärast saaks alustada uut EMI-d. See võimaldab uute edusammude tuvastamist mõne tunniga, kui teie raha võib äri hooajalisuse või mõne muu juhusliku asjaolu tõttu olla väiksem.

ICICI pakub nüüd valikut, mida üldiselt tuntakse elukohakrediidi vahelejätmise nime all, mis võimaldab teil kanda tosinat EMI-d, mis on tagasi lükatud ilma hüvitiseta teenustasude eest, õigeaegselt küsides praeguses majakrediiti. Seda leitakse kolmekümne tuhande Ursi kõrgemal ettemaksuajal. See on asjakohane umbes 48-aastastele palgalistele ja algatada ise-taotlejatele.

mitu. Individuaalne link

Konkreetsel meediamudelil on konkreetsed väljasaatmist uurivad avaldused 1995. aasta aktsiate tarkuse muutmise seaduse kontseptsioonis. Peaaegu kõik seda tüüpi nõuded usaldavad InBankiga seotud tänapäevaseid väärtusi ja lähtestandardeid ning see on tööandja personal ning seetõttu on need halastust põhiprobleemidele ja tekitada kahtlusi, mis võiksid luua õigeid tulemusi, mis võivad oluliselt kõikuda seda tüüpi mainitud ja selles postituses välja pakutud. Järgmised probleemid ja kahtlused omavad, kuid pole lihtsalt selleks, et: INTQ Fiscali arendusega tõhusalt toime tulemine; ja alustada muudatusi täielikes tööstuslikes tingimustes.